کفش مردانه چرمیران که از پوست انسان تولید شده است

دباغی یکی از قدیمی ترین صنایع دستی است و 100000 سال است که انسان از چرم برای پوشاک و کفش استفاده می کند و این ماده طبیعی طول عمر بالایی دارد.

کفش مردانه چرمیران خوب، محصولات یکبار مصرف نیستند، اما کسانی را که سال ها آن را می پوشند، همراهی می کنند.

ما مطمئن می شویم که چرم ما، یعنی مواد اولیه ما، از پوست هایی است که محصولات جانبی صنایع غذایی هستند و این یک رویکرد بسیار پایدار برای ما است که محصولاتی بسازیم که بتوان برای مدت طولانی با این پوست‌ها یا چرم‌های تولید شده از آن‌ها استفاده کرد و به‌ویژه از آنجایی که بیشتر جایگزین‌ها پلاستیکی هستند و ما نیاز به کاهش سیستماتیک زباله‌های پلاستیکی داریم.

علاوه بر این، هیچ ماده ای به اندازه چرم برای ساخت کفش ها، به ویژه از نظر قابلیت تنفس و محافظت در برابر عناصر، ویژگی ها را ندارد.

البته ما به دنبال جایگزین های احتمالی برای چرم هستیم و از آنها در جایی که منطقی است استفاده می کنیم و به عنوان مثال برای آسترهای ساخته شده از مواد بازیافتی. در اینجا ما به عوامل پایداری و اکولوژی توجه ویژه ای داریم.

ما استفاده از چرم برای زیره های خود را کنار گذاشته ایم و در سال‌های اخیر، کفش‌های بیشتری با مواد بیرونی جایگزین مانند بوم یا مش تولید کرده‌ایم و با این حال، تا کنون برای ما امکان تولید محصول جایگزینی وجود نداشته است که تمام مزایای محصول طبیعی یعنی چرم را با هم ترکیب کند.

حتی بهترین کفش که از مرغوب ترین چرم ساخته شده است، اگر از آن سوء استفاده کنید، دوام زیادی نخواهد داشت.

در حالی که اگر آن را به طور منظم نگهداری کنید، جفت باشکوهی که به تازگی خریداری کرده اید، پتینه به دست می آورد و با گذشت زمان بهبود می یابد و چرم، یک ماده زنده، برای حفظ زیبایی خود نیاز به توجه زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.