کارتن خرما در کربلا رایگان به زائران داده می شود

مقوای یا کارتن خرما تک رو فقط دو لایه دارد. یک محیط راه به یک صفحه تخت چسب زده شده و فلوت ها در معرض دید قرار می گیرند.

تخته موجدار تک چهره بیشتر به عنوان بسته بندی داخلی برای محافظت از محصول فردی در برابر آسیب استفاده می شود.
به عنوان مثال، به عنوان بسته بندی داخلی لامپ ها استفاده می شود. محیط راه راه بین دو آستر بیرونی چسبانده شده است. همچنین به عنوان “دو چهره” شناخته می شود.

این رایج‌ترین ماده برای کارتن‌های راه‌ها و نمایشگرها است که نسبت به مقوای موج‌دار که می‌دهد، قوی‌تر باشد.

تخته دوجداره دارای دو لایه فلوت راه و سه آستر می باشد. برای بسته بندی کالاهای بزرگ و همچنین برای جلوگیری از ضربه استفاده می شود.

تخته راه را می توان با فلوت های مختلف ایجاد کرد. حدود 5 میلی متر فلوت استحکام فشردگی عمودی و بالشتک بیشتر را می دهد. برای بسته بندی اقلام شکننده مانند میوه ها و شیشه مناسب است.

 

حدود 3 میلی متر دارای مقاومت فشار مستحکم و استحکام بالا بوده و برای بسته بندی محصولات مقاوم در برابر اقلام عقب مانده مانند نوشیدنی ها، قوطی های غذا و … مناسب است.

حدود 4 میلیون متر جعبه های راه راه در ایالات متحده در این دسته قرار می گیرند.

حدود 1.5 میلی متر ساختار فلوت E یک سطح چاپ عالی را ارائه می کند. معمولاً برای جعبه های کالاهای مصرفی، سینی ها و نمایشگرهای میز استفاده می شود.

جعبه های مقوایی باز با رنگ ها و طرح های زیبا که با کاغذهای بسته بندی کادو یا مهر پوشانده شده اند که در آن اسباب بازی ها و هدایای مختلف به دلخواه با دقت انتخاب شده است.

یک جعبه مقوایی مربع یا مستطیل با روکشی به شکل گل زیبا. جعبه کادویی استوانه ای به شکل کیک تولد برای تقدیم هدایای خاص داخل آن در مناسبت های زیبا مثلا کریسمس. جعبه های چوبی رنگارنگ با درب تزئین شده با شمع های تولد زیبا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.