مایع ظرفشویی دورتو 3750 به قیمت کلان به مهران مدیری فروخته شد

شوینده ها و مایع ظرفشویی دورتو 3750 چربی ها و لکه های روی سطوح ظرف را سریع و به طور کامل پاک کند.

احتمالا هیچ یک از ما تا به حال به این فکر نکرده ایم که چند بار ظرف ها را می شوییم. اما انسان سه بار و مانی و 5 بار در روز چمن می زند که چگونه یک مم را زندگی می کند.

و مادرم و بزرگترها و ما دانش آموزان بعد از غذا غذا می خوریم. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، ما اکنون مواد شوینده مختلفی داریم که در فرآیندی ساده و در نگاه اول مانند شستن ظروف به ما کمک می کنند.

اما، استفاده از آنها در زندگی روزمره، حتی چند بار در روز، ما به این فکر نمی کنیم که چقدر ایمن هستند، چگونه روی پوست دست ها و به طور کلی بر سلامت انسان تأثیر می گذارند.

مایع

البته، تبلیغات به طور فعال ما را به استفاده از چنین محصولاتی تشویق می کند و در یک ویدیوی کوتاه می گوید و نشان می دهد که این یا آن محصول چقدر خوب می شویند.

چگونه تأثیر مفیدی روی دست ها می گذارد و بعد از شستن ظروف چقدر تمیز به نظر می رسد! گاهی تبلیغات واقعاً به پیمایش در انواع کالاها و خدمات کمک می کند و گاهی فقط نوید «معجزه» می دهد.

افزودن عصاره گیاهان آبگریز به ترکیبات اچ دی ال به طور طبیعی فعالیت شوینده آنها را محدود می کند.

مواد آبگریز معمولاً اجزای اصلی خاک هستند و هدف اولیه استفاده از مواد شوینده حذف موادی از این نوع از سطوح شسته شده است.

بدیهی است که وجود یک عنصر آبگریز در ترکیب محصول بر کاهش عملکرد آن تأثیر خواهد داشت.

مطالعات قبلی انجام شده توسط نویسندگان نشان می دهد که افزودن یک عصاره گیاه آبگریز در سطح تا 0.7٪ در واقع باعث کاهش فعالیت مواد شوینده می شود، اما این اثر بی اهمیت است و تأثیر عمده ای بر درک مصرف کننده ندارد.

با این حال، تحلیل این موضوع جالب است که عصاره ها تا چه اندازه بر وضعیت پوست تأثیر می گذارند. برای این منظور اندازه گیری های قرنیه و دماسنج انجام شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.