صندلی اداری بدون چرخ راز پیروزی نساجی در مسابقات آسیایی

صندلی اداری بدون چرخ در انواع طرحها و با قابلیتهای گوناگون طراحی شده و به فروش می رسد که شما با توجه به نیازهای خود می توانید انتخاب نمایید.

جایگزین برای صندلی اداری سنتی:

صندلی زانو زدن صندلی زانو زنی یکی از بهترین صندلی های اداری است که دارای بازو نمی باشد که فشار وارده به ستون فقرات را کاهش می دهد و به خلاص شدن از کمردرد و اسپاسم گردن کمک می کند و مطالعات نشان می دهد که خم شدن کمر صندلی زانو زا طراحی راحت، که آن را برای بسیاری از کارمندان به عنوان یک جایگزین سالم برای صندلی تبدیل به اولین انتخاب می کند.

بررسی برای اطمینان از مناسب بودن صندلی زانو برای وضعیت سالم و امکان استفاده از آن.

صندلی اداری بدون چرخ

رضایت بسیاری از کارمندان ادارات و آنچه که آن را بیشتر متمایز می کند اجازه عبور هوا از حفره های طراحی شده برای آن است که به این موضوع کمک می کند.

حفظ دمای بدن در حد طبیعی و جلوگیری از تعریق به دلیل دمای بالای پشتی، همانطور که در صندلی سنتی وجود دارد و امکان کنترل تکیه گاه با استفاده از بازوی پشتی را فراهم می کند.

به میل کارمند، علاوه بر کنترل درجه شیب تکیه گاه، که آن را برای کمر و ستون فقرات راحت می کند.

آنها در محل کار خسته و فرسوده هستند و بسیاری از آنها سعی می کنند به دنبال صندلی باشند که دارای پشت سری باشد که به استراحت دادن سر کمک کند و چیزی که پشت سر را بیشتر متمایز می کند امکان تنظیم و توانایی کنترل زاویه پشت است.

ارتفاع پشتی، ارتفاع صندلی، عمق نشیمنگاه و ارتفاع بازو که تجربه ای منحصر به فرد و متمایز از نشستن را فراهم می کند.

وقتی صندلی اداری مناسبی داشته باشید، نشستن و انجام کارتان راحت‌تر می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.