شلنگ باد سیمی مورد استقبال سفیر چین قرار گرفت

وجود لایه های مختلف سیم درون شلنگ باد سیمی باعث می‌ شود که این محصول دوام بیشتری داشته باشد.
نوار نقاله‌های انبوه از پروازهای اسکلتی یا جامد استفاده می‌کنند که در فواصل زمانی بر روی کابل یا برق زنجیره‌ای که در یک محفظه نزدیک به هم متصل می‌شوند، نصب می‌شوند.

این نوار نقاله برای مواد حجیمی طراحی شده است که برای جلوگیری از نشت یا انفجار باید محصور شوند، نوار نقاله ها می توانند در موقعیت های افقی، عمودی یا شیب دار کار کنند.

نوار نقاله های سطلی از زنجیره ها یا تسمه های بی پایانی تشکیل شده اند که سطل هایی برای انتقال مواد حجیم در مسیرهای افقی، شیب دار و عمودی به آنها متصل شده اند.

سطل ها در موقعیت حمل باقی می مانند تا زمانی که برای تخلیه مواد به آن ها خم شوند. مکانیسم های تخلیه مختلفی در دسترس هستند.

شلنگ

نوار نقاله های پیچی شامل شفت های گردان با پرواز مارپیچ پیوسته یا شکسته هستند که در داخل یک پوشش کار می کنند.

نوار نقاله پیچ که توسط یک موتور الکتریکی و چرخ دنده مناسب تغذیه می شود، معمولاً فقط در یک جهت عمل می کند تا مواد فله ریز مانند کنجاله، دانه و زغال سنگ را جابجا کند.

نوار نقاله های پنوماتیک از فشار هوا یا خلاء برای جابجایی مواد حجیم در لوله ها یا مجراها استفاده می کنند.

نوار نقاله‌های یدک‌کش ممکن است واگن‌های بالای سر یا نوار نقاله‌های کفی باشند که برای جابجایی عروسک‌ها، کامیون‌ها و ماشین‌ها مناسب شده‌اند.

که در زنجیره بکسل قفل می‌شوند تا از هر نقطه‌ای در سیستم به هر نقطه دیگری منتقل شوند.

نوار نقاله‌های مختلفی ممکن است روی تکیه‌گاه‌های متحرک، به‌ویژه نوار نقاله‌های غلتکی و چرخی و نوار نقاله‌های تسمه کوتاه، برای تطبیق با استفاده قابل حمل نصب شوند.

در طول دهه 1960،نوار نقاله های شناور هوا متشکل از یک پلت فرم یا پالت مجهز به جت های هوا در زیر برای ایجاد شناور معرفی شدند.

بنابراین، پلت فرم را می توان به راحتی در هر جهت روی یک سطح صاف حرکت داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.