سرکه خرمالو می تواند باعث سفیدی و پاکسازی پوست شود

در گذشته چاقی به عنوان یک پدیده در نظر گرفته می شد. با این حال، اکنون یک بیماری مسری است که توسط WHO و مقامات بهداشتی کره کنترل می شود، با کد طبقه بندی بیماری (E65-E68) مربوط به چاقی در اختلال سیستم غدد درون ریز، اختلال تغذیه، بیماری متابولیک، و سایر اختلالات تغذیه ای.

سرکه خرمالو با توجه به انزیم هایی که دارد می توان درمان خوبی برای اشتهای کاذب و چاقی باشد.

به خصوص، می توان دانست که مدیریت جامع بر روی چربی اضافی تمرکز است، زیرا چاقی موضعی، چاقی، سایر پرخوری ها و عواقب پرخوری همگی شامل می شوند.

نوجوانان و بزرگسالان احتمال بیشتری برای قرار گرفتن در معرض چاقی دارند، زیرا آنها وعده های غذایی خود را مطابق با متغیرهای ساختار اجتماعی به سرعت در حال تغییر انتخاب می کنند.

بر این اساس، مطالعاتی در زمینه کنترل تغذیه و تأثیر ورزش به طور مستمر انجام می شود تا چربی اضافی بدن به روش های زیر کاهش یابد: محدودیت کالری دریافتی، ورزش و ترکیب رژیم درمانی و ورزش.

سرکه
طرز تهیه شیره خرمالو

حتی اگر فرد ممکن است در کنترل وزن از طریق رژیم درمانی، ورزش درمانی یا جراحی درمانی موفق شده باشد، همچنان حفظ وزن کاهش یافته به دلیل سندرم یویو دشوار است.

هزینه های کلان برای حل این موضوع دلیل دیگری برای چنین مطالعاتی است. بنابراین، برای حل مسئله چاقی، رویکردی با دیدگاه جدید لازم است.

چاقی شامل پاسخ التهابی مزمن است و با مکانیسم پاتوژنز پاسخ التهابی در هیپوتالاموس مرتبط است [10]. به طور کلی، پاسخ ایمنی با تمرین ورزشی بهبود می یابد.

با این حال، ورزش بیش از حد نیز می تواند با افزایش تولید سیتوکین باعث بیماری شود. محدودیت کالری سلامتی را بهبود می بخشد و عمر میمون را افزایش می دهد.

با این حال، گزارشی وجود دارد که محدودیت رژیم غذایی یا گرسنگی برای مدت طولانی پاسخ ایمنی را ضعیف می کند. در مورد چاقی با دوچرخه سواری وزن، گزارش شده است که متابولیسم ایمنی باید متفاوت از تفسیر موجود تفسیر شود و باید دوباره بررسی شود. بنابراین راه حل آسان تری برای رفع چاقی لازم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.